- 1. Revalidatie Ademtraining: Plus Medic "weerstand zéér laag"
Trainingen tegen korte adem met de Plus Medic "weerstand zéér laag" geven je meer lucht en ademkracht.
Voor wie is deze medische uitvoering Plus Medic IN-Adem-kracht-trainer geschikt?
Voor personen met COPD-GOLD III, COPD-GOLD…€ 69,95 - 2. Revalidatie Ademtraining: Plus Groen "weerstand laag"
Om de ademhaling te versterken.
Een trainingsapparaat dat op een natuurlijke en eenvoudige manier de longen traint. Het verbetert de longcapaciteit en ademhaling door middel van weerstandstraining van de longen binnen 4 weken.€ 64,95 - 5. Revalidatie Ademtraining: Classic Medic "weerstand zéér laag"
Medische uitvoering van het POWERbreathe Classic model. Eenvoudig en robuust trainingsapparaat. De 'Medic' uitvoering is een goede keuze voor de wat sterkere patienten bij COPD revalidatie, astma, Chronisch Hart Falen, Cystic Fybr
€ 54,95 - 6. Revalidatie Ademtraining: Classic Groen "weerstand laag"
Trainingen tegen korte adem met de Classic Groen "weerstand laag" geven je meer lucht en ademkracht.
Voor wie is deze Classic Groen IN-Adem-kracht-trainer geschikt?
Voor personen met COPD-GOLD I, COPD-GOLD II, COPD-GOLD III, met…€ 49,95 - 16.Revalidatie IN-Ademtraining:Threshold IMT "weerstand zéér zéér laag"
Trainingen tegen korte adem met de Threshold IMT “weerstand zéér zéér laag” geeft een indicatie van je IN-ademkracht.
Voor wie is deze Threshold IMT IN-Adem-kracht-trainer geschikt?
De "weerstand zéér zeer laag" is…€ 32,95 - 17. Revalidatie Ademtraining: Respiflo 5000 "weerstand zéér zéér laag"
Trainingen tegen korte adem met de Respiflo “weerstand zéér zéér laag” geeft een indicatie van je IN-ademkracht en visualiseert ook je IN-ademkracht.Geeft ook een indicatie van je longinhoud.Voor wie is deze Respiflo 5000…
€ 24,95 - 18. Revalidatie Ademtraining: Respiron Triball flow “weerstand zéér zéér laag”
TRAININGEN TEGEN KORTE ADEM MET DE RESPIRON TRIBALL FLOW “WEERSTAND ZééR ZééR LAAG” GEEFT EEN INDICATIE VAN JE IN-ADEMKRACHT EN VISUALISEERT OOK JE IN-ADEMKRACHT.
Voor wie is deze Respiron Triball flow…€ 23,95 Opruiming
19. Revalidatie Ademtraining: Respiron Triball flow “weerstand zéér zéér laag”Trainingen tegen korte adem met de Respiron Triball flow “weerstand zéér zéér laag” geeft een indicatie van je IN-ademkracht en visualiseert ook je IN-ademkracht.
Voor wie is deze Respiron Triball flow…€ 21,95 € 16,99
Longen hebben geen spieren.
Met dit ademtrainingsapparaat train je op een natuurlijke en eenvoudige manier je ademspieren: middenrifspieren, buikspieren,de binnenste en buitenste tussenribspieren met de supraclaviculaire spieren(boven het sleutelbeen gelegen)
Deze geven je méér ademkracht.
Ademhalen doe je immers niet met je longen.
De bovengenoemde spiergroepen maken de rompholte, waar de longen zich bevinden, groter en dan vullen de longen zich met lucht.
In de longen vindt gaswisseling plaats tussen lucht en bloed ten behoeve van het metabolisme.
De longen halen het zuurstof eruit en ademen koolzuur weer uit.
Instelling van de weerstand gaat eenvoudig via de draaiknop en de duidelijk afleesbare schaal geeft aan op welk niveau je traint.
Iedere training kan worden aangepast aan de gewenste intensiteit.
Better In, Better Out.
Bij operaties die zwaar belastend zijn voor de ademspieren en waarbij patiënten beademd gaan worden, neemt de kans op longcomplicaties toe naarmate de beademing langer duurt.
Voorafgaand aan open hart operaties krijgen risico patiënten daarom fysiotherapie oefeningen en ademspiertraining. De training helpt om extra kracht in de ademspieren op te bouwen zodat na de operatie sneller weer zelfstandig geademd kan worden.
Onderzoek heeft aangetoond dat hierdoor het aantal longcomplicaties na de operatie vermindert. Pre-operatieve ademspiertraining is onderdeel van het fysiotherapie project Better In, Better Out.
Contra-indicaties
Ademspiertraining met POWERbreathe is niet aanbevolen voor personen die ooit een spontane klaplong (niet als gevolg van een ongeval) hebben gehad, de mogelijkheid bestaat dat de klaplong zich opnieuw voor kan doen. In geval van gebroken of gekneusde ribben kan het trainen het beste onderbroken worden tot je volledig hersteld bent.
Bij gescheurd of beschadigd trommelvlies volg dan het advies van je KNO arts die je adviseerde, hoe je om moet gaan bij vliegreizen i.v.m. je beschadigd trommelvlies.
Ook bij KNO infecties, oorpijn, verkoudheid, griep en andere aandoeningen kan je beter de training even stoppen.
Astma patienten die geen volledige controle hebben en/of last hebben van onverwacht erger worden van de klachten, raden we aan het trainen met POWERbreathe vooraf met hun arts af te stemmen.
Schrijf je hier in voor onze wekelijkse
Zo blijf jij ook op de hoogte van de ontwikkelingen voor COPD oplossingen.